Nová generácia časovacích systémov

Timing Lympig

Basic Set

Odporúčaná cena

Hardware:

2.850,00 €

Predplatné:

357,00 €/ ročne

Naša štartovacia ponuka s heslom

Summer 21 - Lympik

Hardware:

2.850,00 €

Predplatné:

357,00 €   Prvý rok bez poplatku

Ponuka je platná do 15.08.2021 pre prvých 10 zákazníkov

Kontaktujte nás, prosím.

čo hovoria naši lyžiari

Pán Sanitrar to môže porovnať s Microgate, pre neho bol prínosom výstup výsledkov do jednotlivých mobilných telefónov.

Pán Mazgut to porovnal so systémom Brower a jasnou výhodou pre neho bolo spoľahlivé zaznamenanie behov

Ján: A skvelé je, že všetky výsledky, ktoré vidíme, sú v poriadku. Alebo v rôznych skupinách. A najviac sa mi páči, že môžete kedykoľvek napísať poznámku. Takže napríklad keď testujem lyže alebo vyskúšam nejaké iné veci, môžem to tam napísať.

David: Načasovanie bolo podľa mňa celkom dobré, aplikácia na to bola jasná, že som mohol porovnávať podľa časov, kedy som chcel a pekne prehľadne

Kubo: S časomierou sme pracovali veľmi krátko, ale myslím si, že sa nám všetkým páčil tento systém, či už sme lyžiari alebo tréneri. Všetko prebehlo tak, ako malo, na začiatku viete čo a výsledky sme videli po telefóne, keď sme prišli do cieľa, pre mňa skvelé

Nataniel: Premyslená technika, vždy, keď prídeš na štart, stačí mi poslať čip a môžeš začať. Keď prídem do cieľa, vždy môžete vidieť výsledok priamo na mobile, lepšie porovnať tím s jazdami a viem, čo som na tej jazde urobil zle a čo treba ešte vylepšiť.

Martin: No, pretože to bolo prvýkrát s týmto načasovaním, prvé jazdy boli testovacie. Potom to začalo, všetko fungovalo. Rád sa prihlasujem a používam cez internet a mobil, je to šikovné. Výsledky sú okamžite pozorovateľné a vyhodnotené. Myslím si, že je to lepšie, pretože keď som urobil nejaké vylepšenia v jazde, okamžite sa to v mojom čase ukázalo. Takže len stále rýchlejšie a rýchlejšie.

Adam: Časomiera Lympik je skvelá a funguje skvele. Najviac ma na ňom fascinoval systém, ako ho môžeme okamžite porovnať s chlapcami prostredníctvom webovej aplikácie, či už sami so sebou, alebo s našimi súpermi, a hlavne časomerač je pomerne ľahko použiteľný, čo je v zime veľké plus. Jediná vec, na ktorú by som upozornil, je, že aplikácia je iba v prehliadači a nie ako samostatná aplikácia v mobile-PC, ktorá je stiahnuteľná, bola by oveľa užitočnejšia a lepšia v mnohých ohľadoch.